سه‌شنبه, 18 مرداد 1401
  • ساعت : ۷:۴۲:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ 
  • کد خبر : ۵۰۵۴
    /  4
نشست هم اندیشی شهردار و رییس شورای اسلامی شهر با مشاوران افتخاری شهرداری
به گزارش روابط عمومی شهرداری گلپایگان، جلسه مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر با مشاوران جوان افتخاری برگزار شد.

در این نشست که در تاریخ شنبه7/3/1401  از ساعت 17 الی20  در سالن اجتماعات مدیریت بحران شهرداری برگزار شد، شهردار گلپایگان از حضور و مشارکت جوانان  در طرح مشاوران جوان افتخاری در شهرداری گلپایگان تقدیر و تشکر نمود وافزود: امیدوارم این جلسات مطلعی باشد که از ظرفیت های این قشر در مسائل شهری استفاده کنیم. مسائل مالی شهرداری ها و کسب درآمد پایدار از جمله مواردی هستند که شهرداری ها درگیرآن بوده  و در کنار سایر مسائل مدیریت شهری، حل آنها به استفاده از خلاقیت ها و نوآوری و جلب مشارکت نخبگان و جوانان نیازمند است.

در این جلسه جمعی از مشاوران جوان افتخاری شهرداری گلپایگان مهمترین دغدغه ها، مشکلات و برنامه های پیش رو را مطرح کردند.

شکرزاده شهردار گلپایگان طرح مشاوران جوان افتخاری در شهرداری گلپایگان را فرصتی مناسب برای گفتگوی چهره به چهره با جوانان دانست و اظهار امیدواری نمود که جلسات دیدار و گفتگو با جوانان به صورت مستمر برگزار شود.

وی همچنین از جوانان شهر گلپایگان خواست تا با برگزاری جلسات مشورتی کار گروه های  تخصصی ، برنامه های آتی خود را با محوریت مدیریت شهری در جهت ساختن شهری خوب به صورت مدون ارائه نمایند.

سید محمد حسن علوی، رییس شورای شهر نیز ضمن استقبال و ابراز خرسندی از برگزاری این دیدار، آمادگی شهرداری و شورای اسلامی شهر را برای حمایت از طرح ها و برنامه های جوانان مشتاق  در حوزه های مدیریت شهری اعلام کرد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0