شنبه, 13 خرداد 1402
  • ساعت : ۱۴:۲:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ 
  • کد خبر : ۵۰۵۲
    /  4
ایجاد فضاهای شهری سرزنده از اولویت های شهرداری گلپایگان است
پیمان شکرزاده شهردار گلپایگان: یکی از برنامه های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر گلپایگان در راستای دستیابی به محیط شهری پویا و سرزنده توسعه فضای سبز در سطح شهر و به ویژه در مناطق کمتر برخوردار بوده که در این مسیر دو پارک محله ای در سال۱۴۰۱ تکمیل و به بهره برداری رسید همچنین برنامه ریزی برای ادامه این طرح در محله هایی که فاقد بوستان هستند در حال انجام است.

شکرزاده گفت: اداره بوستان ها و فضاهای سبز در طول مدت اخیر توسعه فضای سبز را در دستور کار خود قرار داده و بیش از ۱۰۰۰۰مترمربع بهسازی فضای سبز انجام شده و به بهره برداری رسیده است.

وی در رابطه با تحول چهره شهر گفت:اداره زیباسازی شهرداری فعالیت خود را در بخش های مختلف با قوت پیش گرفته و برنامه های متعددی را در چند ماه اخیر اجرا کرده و در این میان از نظرات هنرمندان رشته های مختلف برای پیشبرد بهتر امور بهره گرفته است که نتایج خوبی را نیز به دنبال داشت. همچنین در اجرای پویش بزرگداشت شهدا طراحی و اجرای دیوارنگار شهید سلیمانی و نصب المان شهید احمدی صورت پذیرفت که با رضایت و استقبال شهروندان همراه بود.

ایشان افزودند:شهرداری گلپایگان در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی نیز نقش خود را ایفا کرده و از آن جمله می توان به تعویض پرچم های سطح شهر با توجه به مناسبت های مختلف، توزیع اقلام مناسبتی و آذینبندی شهر به مناسبت نیمه شعبان، نصب بیش از ۱۰۰ المان حجمی و نوری در سطح شهر به مناسبت اعیاد شعبانیه و نوروز ، طراحی و نصب بنر و لمپوست با موضوع رمضان، ماه بندگی و بهار قرآن با طرحهای متناسب با این ماه و ایام لیالی قدر، جشن رمضان و عید سعید فطر همچنین برگزاری مسابقات متعدد فرهنگی و ورزشی و همایش های مختلف  اشاره کرد.

شهردار گلپایگان در پایان ضمن اشاره به محدودیت های موجود در شهرداری اعلام نمود: شهرداری گلپایگان تمام توان خود را جهت ایجاد فضاهای شهری سرزنده و ایجاد امید و نشاط در شهروندان به کار خواهد گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0