يکشنبه, 7 آذر 1400
  • ساعت : ۲۳:۵۶:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 616
  • کد خبر : ۴۹۷۵
تقدیم بودجه 1400 به شورای اسلامی شهر گلپایگان
بودجه ۱۴۰۰ شهرداری گلپایگان با رشد ۲۵ درصدی نسبت به سال ۹۹ و رشد ۱۶۸ درصدی نسبت به سال ۹۸ تقدیم شورای شهر گردید.

#پیمان_شکرزاده در خصوص لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ گفت: براساس تحقق بودجه سال ۹۹ و پیش‌بینی‌های موجود، بودجه ۱۰۷۰ میلیارد ریالی سال۱۴۰۰ را با رشدی ۲۵ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۹ و رشد ۱۶۸ درصدی نسبت به سال ۹۸ به ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر گلپایگان ارائه نمودیم.

📝شهردار گلپایگان ضمن اشاره به  رشد بودجه شهرداری از سال ۹۸ تا کنون افزود: در سال ۹۸ ، مدیریت شهر گلپایگان را با بودجه ۴۰۰ میلیارد ریالی  تحویل گرفتم و با لطف خدا و تلاش مجموعه مدیریت شهری این مقدار  در سال ۱۴۰۰، ۱۰۷۰ میلیارد تنظیم گردیده است.
📌شکرزاده در خصوص اجرای پروژه‌های متعدد در سال ۱۳۹۹ عنوان کرد: سال ۱۳۹۹ نقطه‌ی عطفی در برنامه‌ی شهرداری گلپایگان علی‌رغم تمام محدودیت‌های کرونایی بوده است.
وی به برخی از برنامه‌های محقق شده اشاره کرد و افزود: اجرای پروژه‌هایی در حوزه‌های توسعه پایدار و نگاهی شهروند محور ، توسعه و جذب سرمایه گذاری و حفظ میراث شهر را می توان نام برد. 
📌بازسازی حمام رباط آحسین، مسجد جامع، حمام بهشت در حوزه حفظ ‌و نگهداری از میراث شهر گلپایگان انجام گرفته است. 
📌در حوزه سرمایه گذاری اقدامات قابل توجهی انجام گرفته است، از جمله می توان به تعریف ۴۷ پروژه سرمایه گذاری و تدوین کتابچه فرصت های سرمایه گذاری اشاره نمود. شروع پروژه پارکینگ طبقاتی  شهر به عنوان پروژه مشترک سرمایه گذاری از فعالیت های قابل توجه در  این دوره مدیریت شهری بوده است.
 📌اتفاقات خوبی در زمینه افزایش سرانه فضای سبز صورت گرفته است؛ علاوه بر این می توان به پروژه جداسازی آب شرب و آب خام به عنوان پروژه ای زیرساختی و پراهمیت در شهر گلپایگان اشاره نمود.
 📌همچنین می توان به پروژه های باغ بانوان، آزادسازی ورودی گوگد( بلوار آیت الله محمودی) و تکمیل و بهره برداری از بلوار امام رضا و همچنین ایجاد مسیر دوچرخه سواری در بلوار امام  رضا و بلوار آیت الله محمدی و ..... اشاره نمود. 
📌قابل ذکر است، آسفالت و لکه گیری در مناطق مختلف شهر با اولویت بخش های کمتر توسعه یافته و احداث پارک های مختلف و ....  همه و همه توفیقات سال۱۳۹۹  بوده، با تلاش فراوان سعی داریم تعدادی از پروژه های نیمه تمام دیگر را  به اتمام برسانیم. مسلما با مساعد شدن شرایط آب و هوایی شاهد رشد بهتر و سریع‌تر اجرای پروژه‌ها خواهیم بود.

🔺شکرزاده درخصوص اعتبارات پروژه های سال ۱۴۰۰ گفت: با توجه به نیاز شهر به توسعه در حوزه های عمرانی ، ۷۲ درصد از بودجه ۱۴۰۰ برای این امور در نظر گرفته شده است. 

📌شهردار گلپایگان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همراهی، همدلی و حضور همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر در مجموعه فعالیت‌های صورت گرفته، از تلاش‌ها و فعالیت‌های مجموعه مدیریت شهری و تک تک پرسنل زحمتکش و خدوم شهرداری تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدوارم سال ۱۴۰۰ فصلی نوین از دفتر خدمت‌رسانی به شهروندان عزیز گلپایگان باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0