دوشنبه, 18 اسفند 1399
  • ساعت : ۰:۲۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 25
  • کد خبر : ۴۹۶۵
فعالیت های شهرداری گلپایگان برای معضل سد معبر
فرهنگ سازی و اطلاع رسانی، کاراترین راه برای حل معضل سد معبر است. #پیمان_شکرزاده شهردار شهر گلپایگان ضمن تاکید بر ساماندهی موارد مرتبط با سد معبر گفت: برای حل معضل سد معبر، باید فرهنگ سازی، آموزش و اطلاع رسانی های گسترده، صورت گیرد و این امر، همکاری و مشارکت همگانی و به ویژه رسانه ها را می طلبد و تمامی کارها باید مبتنی بر چارچوب اصولی و قانونی باشد

شکرزاده، آموزش نیروهای خدوم شهرداری را از موضوعات مهم و تاثیر گذار در این زمینه دانست و اظهار کرد: از طریق فضای مجازی و نصب لمپوست و بنر در سطح شهر اطلاع رسانی هایی صورت گرفته است و اقدامات فرهنگي دیگری با هدف رفع سد معبر در برنامه داریم. البته این امر از خیابان امام خمینی (ره) که از خیابان های اصلی شهر بوده و بیش تر با این معضل مواجه است شروع شده که امیدواریم با همكاري كسبه محترم، گلپایگان در آینده نه چندان دور به شهری  بدون سد معبر تبدیل شود.
شهردار گلپایگان اشاره کرد، اعتقاد دارم جمع‌آوري سد معبر بايد آخرين روش باشد، وی همچنین افزود: شهرداري همواره تلاش می کند تا با اقدامات فرهنگي و تعامل بيش از پيش اتحاديه‌هاي مختلف اصناف که از بخش‌هاي تاثيرگذار در پيشگيري از سد معبر هستند، مشکلات مربوط  را به حداقل برساند و ما برای تحقق یافتن این مهم، 🔸برنامه های تشویقی و فرهنگی مانند قدر دانی از صنوف فاقد تخلفات شهری، تشویق کسبه ای که قوانین و مقررات شهری و حقوق شهروندی را بیش تر و بهتر رعایت می کنند در نظر گرفته ایم.

شهردار گلپایگان خاطر نشان کرد: با تصمیمات و برنامه های صورت گرفته، سعی کرده ایم فرهنگ همکاری، تعامل سازنده و اعتماد شهروندان به مجموعه ی شهرداری را افزایش دهیم تا در آینده ی نزدیک، شاهد کاهش چشمگیر تخلفات شهری باشیم.

🔶شکرزاده در پایان از تمام شهروندان درخواست کرد تا پيشنهادها  و انتقادهای خود را با شماره 137 به اطلاع مدیران شهرداری برسانند و مطمئن باشند از نظرها و ایده های خلاقانه و سازنده ی آن ها برای پیشبرد اهداف و پیشرفت شهر استفاده خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0