يکشنبه, 3 مرداد 1400
  • ساعت : ۰:۱۶:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 362
  • کد خبر : ۴۹۱۴
پیام تبریك شهردار گلپایگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
بی گمان هر نوع استعداد و نیروی خلاقانه انسانی در بستر تعلیم و تربیت صحیح و سازنده به بار می نشیند.و جامعه ی علمی و آموزشی ایران اسلامی باید در سنگر تعلیم و تربیت،اهتمام مجدانه و جهاد گونه داشته باشد...

 

به نام آنکه جان را فکرت آموخت


آغاز سال تحصیلی جدید فصلی متفاوت و سرشار از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت و یادآور رویش و پویش دانش آموزان طلاب و دانشجویانی است که با انگیزه و اشتیاق برای تعلیم و تربیت و سازندگی محیا میشوند.

بی گمان هر نوع استعداد و نیروی خلاقانه انسانی در بستر تعلیم و تربیت صحیح و سازنده به بار می نشیند.و جامعه ی علمی و آموزشی ایران اسلامی باید در سنگر تعلیم و تربیت،اهتمام مجدانه و جهاد گونه داشته باشد تا با استفاده از ظرفیت های والای انسانی این مرز و بوم زمینه های شکوفایی و آبادانی ایران اسلامی بیش از پیش فرآهم گردد.

هر چند سال تحصیلی جدید،به لحاظ لزوم آمادگی در برابر شیوع ویروس کرونا شرایط متفاوت تری را از نظر نحوه و شیوه های تعلیم و تربیت منطبق با پروتکل های بهداشتی برای سیستم های آموزشی رقم زده ولیکن با تلاش و جدیت تمام اساتید و معلمین و علم آموزان عزیز آموزش و دانایی به عنوان یگانه کلید برون رفت از شرایط و مشکلات فعلی کشور ادامه خواهد یافت.

اینجانب آغاز سال تحصیلی 1399_1400 را به همه ی ره پویان علم و دانش در تمامی عرصه ها تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با پیوند علم و ایمان و بهره گیری از تجارب گذشته و سیره ی علمی و عملی نظام های موفق آموزشی دنیا،قله های رفیع پیروزی و کامیابی با مجاهدت همه ی ره جویان مسیر آگاهی و تعلیم و تربیت فتح شود.


پیمان شکرزاده

شهردار گلپایگان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0