يکشنبه, 3 مرداد 1400
  • ساعت : ۱۰:۲۲:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 391
  • کد خبر : ۴۹۱۳
پیام تبریك شهردار گلپایگان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز كارمند
شهردارگلپایگان در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند ، این روز را به تمامی دولتمردان خدوم و کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد:

باسمه تعالی

محیط کارمندی، محیط شرافت و پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است. « مقام معظم رهبری»

هفته دولت که با نام و یاد شهیدان والا مقام رجایی و باهنر مزین و نامگذاری شده است ، مختص تجليل از شهدايي است كه در اوج اقتدار سياسي و اقبال اجتماعي ،صفات بارز انساني خود شامل تواضع  ، كار و خدمت براي مردم را از دست ندادند وشرافتمندانه ،عمر با برکت خود را در راه اسلام و انقلاب به زيباترين وجه به كار گرفته و مورد استفاده قرار دادند.

این هفته ، یاد آور پرواز شکوهمندانه مردانی است که جان ارزشمند خویش را در راه آرمان های امام (ره)و انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند و برای همیشه ماندگار شدند. مردانی که در بازی عشق و جنون، مشق شهادت کردند و خویش را به پروردگار خوبی ها سپردند و با شهادتشان برای همیشه میهمان بزم ستاره ها شدند.

ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هفته دولت ، روز کارمند مصادف با 4 شهریور ماه را به تمامی دولتمردان خدوم و کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی شهرستان گلپایگان  به ویژه همکاران خود در شهرداری گلپایگان تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدردانی می نمایم و اميدوارم در بهبود كيفيت فعاليتها و جلب رضاي حضرت حق تعالی و مردم عزیز موفق‌تر از گذشته حركت نمائيم.

پیمان شکرزاده

شهردار گلپایگان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0