جمعه, 28 شهريور 1399
عنوان گروه خبري / اجتماعی .
  • ساعت : ۱۱:۴:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 91
  • کد خبر : ۴۹۰۵
پیام تبریك شهردار گلپایگان به مناسبت هفته ترویج فرهنگ عفاف و حجاب
انسان ها به طور ذاتی و فطری الگوپذیر بوده و مایلند، ارزش‌ها و ایده های مورد پذیرش و باور خود را در جامعه جستجو کنند و از آنجایی که فرهنگ عفاف و حجاب می تواند به عنوان یک محرک موثر در جامعه، ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد، این الگو را باید به سوی آمال متعالی سوق داد.

« به نام خداوند بخشنده و مهربان »


حجاب، فریضه ای الهی و والا است که هم منطبق با طبیعت انسان برای دستیابی به کمال و رشد شخصیت انسانی فرض شده است تا سلامت و آرامش جامعه، محقق گردد وهم موجب حفظ عزت وکرامت زنان و صیانت از حریم و شخصیت انسانی و ارزش گذاری به مقام آنان می‌گردد.
انسان ها به طور ذاتی و فطری الگوپذیر بوده و مایلند، ارزش‌ها و ایده های مورد پذیرش و باور خود را در جامعه جستجو کنند و از آنجایی که فرهنگ عفاف و حجاب می تواند به عنوان یک محرک موثر در جامعه، ضامن دستیابی به اوج کمال و یا رسیدن به زوال و نابودی باشد، این الگو را باید به سوی آمال متعالی سوق داد. لذا، در ترویج و گسترش عفاف  و حجاب لازم است تا با اقدامات برنامه ریزی شده و بهره جستن از نمادها و الگوهای شایسته که از مهمترین مصادیق آنها، ایجاد تنوع در پوشش اسلامی برای بانوان ایران زمین است، در این راستا گام برداشت .
اینجانب، فرارسیدن هفته ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را به همه بانوان شریف و مؤمن شهرستان گلپایگان تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون همگان را در سایه عنایات امام عصر (عج) ، در راستای اشاعه و ارتقاء کیفی فرهنگ عفاف و حجاب و تلاش در جامعه که سلامت رفتار و کردار جوانان این مرز و بوم را تضمین می نماید، از درگاه ایزد منان، مسألت دارم.


پیمان شکرزاده
شهردار گلپایگان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0