پنج‌شنبه, 1 آبان 1399
  • ساعت : ۱۰:۵۳:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 105
  • کد خبر : ۴۹۰۴
پیام تبریك آقای مهندس شكرزاده شهردار گلپایگان به مناسبت روز شهرداری ها
اینجانب روز شهرداری ها و دهیاری ها، را به شهروندان گرامی و تمامی خدمتگزاران مدیریت شهری، خصوصا همکاران خوبم در مجموعه شهرداری گلپایگان تبریک عرض می نمایم.

بسمه تعالی

نامگذاری 14 تیرماه به عنوان روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، از اقدامات ارزنده‌ سال‌های اخیر و فرصتی مغتنم است تا ضمن پاسداشت فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف مديريت شهری، به نقش اساسی خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه متوازن شهرها و روستاها توجهی ویژه معطوف شود.

باید باور داشته‌ باشیم که امروز، شهرداری به عنوان سازمانی با مسئولیتها و وظایفی متعدد و متنوع، برای دستیابی به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت ، همواره در طراحی و اجرای برنامه ها و فعالیت های خود به همدلی و مشارکت همه شهروندان و حمایت و پشتیبانی مسئولین محترم نیاز دارد.

علیرغم محدودیتهای ناشی از تحریم های ظالمانه کشور ، دشواری شرایط اقتصادی وبیماری کرونا، شهرداری گلپایگان بااستفاده از تمامی ظرفیتها و توان خود در جهت توسعه وعمران متوازن شهری ازطریق ایجاد زیرساختهای لازم وطراحی واجرای پروژه های موردنیاز جامعه و تکمیل و بهره برداری از  پروژه های عمرانی ، حفظ وگسترش فضاهای سبز ،توسعه وتجهیز پارکها وبوستانها با جدیت اهتمام می ورزد و با همکاری ومشارکت حداکثری در برنامه های شاخص  فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرستان، در مسیر توانمندسازی شهروندان ، توسعه خدمات غیر حضوری ،  آموزشهای فرهنگ وحقوق شهروندی ،حرکت می کند.

خدمت به مردم و شهروندان یک وظیفه و افتخاربرای همه ما است و ما با یاری خداوند مهربان و همراهی شورای محترم اسلامی شهر علیرغم اعتبارت و امکانات محدود ، موظفیم فضای شهری را در شان اقشار مختلف مردم وگردشگران بسازیم.

اینجانب روز شهرداری ها و دهیاری ها، را به شهروندان گرامی و تمامی خدمتگزاران مدیریت شهری، خصوصا همکاران خوبم در مجموعه شهرداری گلپایگان تبریک عرض می نمایم.

امیدوارم در آینده نزدیک شهروندان عزیز ، نظاره گر آبادانی و توسعه روزافزون شهر گلپایگان باشند.

پیمان شکرزاده

شهردار گلپایگان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب