يکشنبه, 17 فروردين 1399
عنوان : پیام شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گلپایگان به مناسبت حلول سال نو
کد خبر : ۴۸۸۲
تاريخ :
 ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ 
ساعت : ۰:۳۸:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بسم الله الرحمن الرحیم

يا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الليل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

بهار ، بهترین بهانه برای آغاز های دو بار است و در این آغاز بار دیگر از قادر متعال از معنی بخش بکا، نیرو و توان برای ساخت شهر و فردایی بهتر را طلب می کنیم. باشد که سخاوت و طراوت بهار، جان مایه روزهایمان باشد..
در سالی که گذشت با همراهی و همدلی شهروندان عزیر گلپایگانی فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته و گام های برداشته شده در جهت توسعه و پیشرفت شهرمان را رفته رفته محکم تر و استوار تر ساختیم.
با اتکال بر خداوند منان و امید به فردایی بهتر و بهاری بر باد تر، در این عید سعید باستانی بر استان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و دلمان را به نسیم دل انگیز رحمانی روشن می کنیم.

زکوی بار می آید نسیم باد نوروزی
از این بار آر مدد خواهی چراغ دل بر افروزی

همچنین یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و مدافعان وطن، امام شهدا و همه رزمندگان. ایثارگران و جانبازان را گرامی داشته و فرا رسیدن بهار و عید نوروز را به همه شهروندان گرانقدر گلپایگانی صمیمانه تبریک عرض نموده و از آستان حضرت احدیت مزید تونقات روز افزون در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و بهره گیری از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) را مسئلت می نماییم.

از همه همکارانمان در مجموعه شهرداری بابت همه تلاش هایشان در طول سال ۹۸ سپاسگزاریم. سپاسی ویژه داریم از همکارانمان در سازمانها و دوایر مختلف که به اعتقاد ما پس از کادر پزشکی و درمان در صف اول مقابله با ویروس کرونا قرار داشتند و الحق که در مراحل مختلف، بی تعطیلی و توقف پای کار ایستادند.
امید که برای شهرمان گلپایگان و همه شهروندان و برای این کشور و همه هموطنان، سالی پر برکت، نشسته بر خوان فضل و نعمات الهی مقدر گردد.
شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گلپایگان


نمایش تعداد بازدیدها : 30

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0