يکشنبه, 17 فروردين 1399
عنوان : ویژه برنامه های شهرداری گلپایگان به منظور بزرگداشت مقام مادر و روز زن
کد خبر : ۴۸۷۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ 
ساعت : ۱۱:۲۲:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت روز زن خانواده های شهیدان چمی و حسین عزتی و همکاران شاغل در شهرداری گلپایگان مورد تکریم قرار گرفتند.

در روز شنبه ۲۶ بهمن ماه ۹۸ شهردار و مدیر اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری به اتفاق ریاست و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر با خانواده های محترم شهیدان مرتضی چمی و حسین عزتی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که با هماهنگی و حضور ریاست بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان انجام گرفت، شهردار گلپایگان ضمن تبریک ولادت بانوی دو عالم و گرامیداشت مقام مادر و روز زن دیدار با خانواده محترم شهدا را وظیفه و توفیق برای خود و همراهان دانستند واقدامات اخیر شهرداری در خصوص نصب تابلوهای شهید در معابر شهری و پلاک کوبی تمثال مبارک شهدا بر بیوت مبارک والدین آنان و همکاری شهرداری در ویژه     برنامه های تجلیل از شهدا را در جهت پاسداشت نام و یاد شهدای عزیز خواندند.

ریاست و اعضای محترم شورا نیز طی بیاناتی ضمن تبریک این مناسبت فرخنده سرکشی و رسیدگی به خانواده محترم شهدا را وظیفه خود دانستم از آنان طلب دعای خیر نمودند.

از دیگر برنامه های بزرگداشت مقام مادر و روز زن تجلیل از بانوان همکار شهرداری و شورای اسلامی شهرگلپایگان بود که با اهدای هدیه ویک شاخه گل به آنان در دفتر شهردار صورت پذیرفت.

روابط عمومی شهرداری گلپایگان


نمایش تعداد بازدیدها : 92

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0