يکشنبه, 17 فروردين 1399
عنوان : افتتاح پارك بانوان گلپایگان تا پایان سال 98
کد خبر : ۴۸۷۱
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ 
ساعت : ۱۴:۱۹:۲۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پارک بانوان گلپایگان تا پایان سال 98 افتتاح خواهد شد.

مهندس شکر زاده شهردار گلپایگان، امروز در حاشیه بازدید از روند احداث پروژه بزرگ پارک بانوان تشریح کرد: این پارک با هزینه­ای بالغ بر شصت میلیارد ریال و مساحت چهل هزار مترمربع و پیشرفت فیزیکی 85 % با هدف بهره مندی بانوان  از امکانات رفاهی و فراغتی آن وافزایش سرانه فضای سبز شهری در حال تکمیل است که ان شاءالله به زودی افتتاح خواهد شد.

 وی افزود : دیوار کشی،  کاشت درخت ، محوطه سازی، بتن ریزی زمین های ورزشی و بازی، لوله گذاری آبیاری تحت فشار فضای سبز و آب شرب ، لوله کشی گاز، ساخت درب ورودی و سرویس بهداشتی، خاکریزی باغچه­ها و کاشت چمن، اجرای مسیر پیاده­راه (8000 مترمربع)، برق کشی، نصب پایه چراغ، ایجاد مسیر دوچرخه و ..... از جمله اقدامات انجام شده گرفته در این پارک است .

 شهردار گلپایگان با اشاره به اهتمام ویژه شهرداری به تسریع احداث پروژه پارک بانوان تا پایان سال جاری گفت : خرید و ساخت نیمکت ، سطل زباله و آلاچیق های پارک صورت پذیرفته و فقط جانمایی و نصب آنها باقیمانده است . تجهیز زمین­های بازی، رنگ آمیزی درب ها و برخی تجهیزات، نصب وسایل بازی و ورزشی وگلکاری باغچه های پارک از دیگر اقداماتی است که برای آماده سازی این پروژه انجام خواهد شد.

روابط عمومی شهرداری گلپایگاننمایش تعداد بازدیدها : 96

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0