شنبه, 5 بهمن 1398
عنوان : رونمایی بلوار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
کد خبر : ۴۸۶۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ 
ساعت : ۱۴:۲۶:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

آیین رونمایی از تابلوی خیابان شیهد سپهبد حاج قاسم سلیمانی در روز سه شنبه مورخ 17 دیماه 1398 درک میدان آیت الله قاضی زاهدی برگزار گردید.

مهندس شکر زاده در این آیین گفت : پس از برگزاری جلسه فوق العاده‌ای برای نامگذاری یکی از معابر این شهر به نام سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی ، با اهتمام و تصویب اعضای محترم شورای اسلامی شهر، یکی از شریان های اصلی شهر وحدفاصل میدان آیت الله قاضی زاهدی و میدان ولیعصر (عج) بنام شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد وان شاءالله در آینده ای نزدیک ، بلوار یا میدانی را با عنوان نماز رونمایی می نماییم.

فرماندار گلپایگان نیز با قدردانی از اقدام سریع اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری گلپایگان گفت : طی تماس تلفنی در روز یکشنبه با آقای شهردار و درخواست تغییر نام یکی از معابر شهر بنام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی متوجه شدم که ایشان در صدد ارسال لایحه ای به شورا به منظور تصویب این مهم است .

در ادامه مهندس حسین زاهدی رییس شورای اسلامی شهر گلپایگان گفت : کمترین کار ممکن برای نکوداشت مقام این شهید بزرگوار ، نامگذاری یک معبر به نام ایشان است که این مهم باتوجه به لایحه ارسالی از شهرداری و همت اعضای شورای شهر در کمترین زمان ممکن به تصویب رسید .

ایشان با اشاره به زنده نگه داشتن یاد و نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی افزود : در آینده ای نزدیک شاهد نصب تندیس این شهید بززگوار در شهر گلپایگان خواهیم بود.

 سرهنگ اکبری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گلپایگان نیز ضمن تشکر از اقدام سریع و به موقع مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بیان کرد : ان شاء الله این نمادها نصب العینی باشد که بتوانیم راه شهدا ، راه مقاومت، راه استکبار ستیزی و شناخت دشمنانمان را ادامه دهیم .

روابط عمومی شهرداری گلپایگان

نمایش تعداد بازدیدها : 36

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0