جمعه, 29 شهريور 1398
عنوان : اقدامات شهرداری گلپایگان به مناسبت بزرگداشت ماه محرم
کد خبر : ۴۸۳۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ 
ساعت : ۱۴:۱۴:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهرداری گلپایگان ، همزمان با ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع)ویاران با وفای ایشان، نسبت به  بزرگداشت شعائر دینی در ماه محرم اقدام نمود.

آماده سازی فضاهای شهری ، نصب پرچم ها وریسه های مشکی و تبلیغات مرتبط با موضوع محرم در سطح شهرو اختصاص فضاهای تبلیغاتی شهری خیابان امام خمینی(ره) به موضوع     پیام های فرهنگی محرم ، ازجمله این فعالیتها بود.

همچنین به منظور همکاری با کلیه هیات های مذهبی ، نسبت به واگذاری پرتابل هاوفضاهای تبلیغاتی شهری برای اطلاع رسانی و تبلیغات ویژه برنامه های مذهبی سطح شهر اقدام گردید.

فضا سازی ونصب بنر در ساختمانهای شهرداری و برگزاری زیارت پرفیض عاشورا درمحل       نمازخانه و استفاده از سخنان امام جماعت شهرداری در راستای امر به معروف  و نهی از منکر و فلسفه وپیام واقعه کربلا ،تهیه وتوزیع منشور ایمنی اماکن مذهبی توسط واحد آتش نشانی وخدمات ایمنی و کشیک های مضاعف و سیار این واحد و سرکشی به تکایا و حسینیه ها و تذکر رعایت موارد ایمنی ، نظافت مضاعف شهر و جمع آوری شبانه روزی زباله ها و همکاری با هیئات ومساجد در امر فضا سازی های مذهبی از دیگر فعالیتها وبرنامه های انجام شده این شهرداری می باشد.

                                                                             روابط عمومی شهرداری گلپایگان


نمایش تعداد بازدیدها : 22

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0