جمعه, 29 شهريور 1398
عنوان : همكاری شهرداری گلپایگان در برگزاری ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت
کد خبر : ۴۸۳۳
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ 
ساعت : ۱۲:۵۱:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهرداری و شورای اسلامی شهر گلپایگان در برگزاری ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت همکاری و مشارکت نمود.

به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت  ( اعیاد سعید قربان تا غدیر ) شهرداری گلپایگان اقدام به آذین بندی ،ریسه کشی  و نور افشانی ورودی های سطح شهر ، میادین ، بلوارها ، پارکها و معابر اصلی شهر نمود. همچنین علاوه بر فضا سازی و تبلیغات شهری و محیطی و تبریک دو عید بزرگ مسلمانان ، در اطلاع رسانی جشن ها و برنامه های مذهبی ادارات و سازمانهای مختلف و مساجد و هیئات مذهبی شهر مشارکت کرد.

همایش ورزشی و جشن بزرگ ولایت ویژه بانوان شهرستان مورخ 23 مردادماه در سالن ورزشی 17 شهریور ، جشن بزرگ غدیرخم ویژه عموم شهروندان مورخ 28 مردادماه در امامزادگان    هفده تن (ع) ، اجرای موسیقی سنتی آوای تمنا به مدت سه شب ( 28 لغایت 30 مردادماه) در سالن اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان از برنامه های اعیاد سعید قربان تا غدیر بود که شهرداری و شورای اسلامی شهر گلپایگان در برگزاری آنها همکاری نمودند.

یکی دیگر از برنامه های گرامیداشت عید سعید غدیر خم، مراسم پرده خوانی غدیر بود که در شامگاه چهارشنبه مورخ 30 مرداد ماه در پارک شهر با همکاری دفتر امام جمعه محترم شهرستان برگزار شد.

این مراسم همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا توسط حجت الاسلام کرامتی و با حضور مهندس شکرزاده شهردار و جمعی از معاونین ، مدیران، نیروهای واحدهای مختلف شهرداری و شهروندان گلپایگانی  وسخنرانی حجت الاسلام مدرسی در خصوص واقعه غدیر برپا شد.

روابط عمومی شهرداری گلپایگان


نمایش تعداد بازدیدها : 46

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0