جمعه, 29 شهريور 1398
عنوان : برگزاری نشست خبری مشترك شهردار و فرماندار گلپایگان به مناسبت روز خبرنگار
کد خبر : ۴۸۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ 
ساعت : ۰:۵:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نشست مشترک خبری شهردار و فرماندار گلپایگان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در روز پنجشنبه مورخ 17 مردادماه از ساعت 30/11 صبح،  نشست مشترک خبری شهردار و فرماندار گلپایگان ، به مناسبت گرامیداشت سالروزشهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار به پیشنهاد شهرداری گلپایگان ودبیری اداره فرهنگی و ارشاد اسلامی با دعوت از خبرنگاران شهرستان  درسالن اجتماعات فرمانداری  با حضور فرماندار،بخشدار ، شهردار وجمعی از معاونین و مدیران شهرداری ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار گردید.

در این نشست خبری پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ،  آقای بدیعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن معرفی خبرنگاران و فعالین مطبوعاتی شهرستان و موضوع این نشست خبری و مطبوعاتی،  بر لزوم بررسی صحت و سقم خبر ، سعه صدر،  فراگیری دوره های خبرنگاری و اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت در این عرصه تأکید نمود .

آقای مرتضی اعظمی خبرنگار پیشکسوت و نماینده روزنامه اطلاعات در گلپایگان از طرف خود و همکاران از ارج گذاری شهردار  و فرماندار به دلیل برپایی این بزرگداشت تقدیر و تشکر نمود. سپس خبرنگاران ، مسئولین و نمایندگان رسانه­های خبری در شهرستان هرکدام به بیان موضوعات ، دیدگاه ها  و سئوالات خود پرداختند .

مسعودحبیبی رئیس اداره فرهنگی ،اجتماعی وروابط عمومی شهرداری نیز ضمن تبریک این روز به فعالان حوزه خبرو اطلاع رسانی، شغل های خبرنگاری وروابط عمومی را جزو مشاغل پراسترس و سخت ذکرنمود و افزایش دانش ونگرش وتوانمندیهای حرفه ای فعالین این حوزه راموجب پیشرفت ورونق کارآنهادانست. وی رویکردآینده سازمان ها را درجهت تبدیل شدن به سازمانهای شیشه ای و افزایش اعتمادسازی عمومی از طریق شفاف سازی عملکرد وخدمات ذکرکرد و باتوجه به درخواست برخی خبرنگاران ازجهت گیری برنامه تجلیل از خبرنگاران در سال آتی با محوریت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی درتالار اندیشه باهمکاری شهرداری گلپایگان با استفاده از نقطه نظرات اصحاب رسانه خبرداد.

در ادامه آقای شکر زاده شهردار گلپایگان ضمن تبریک  وگرامیداشت روز خبرنگار به کلیه خبرنگاران شهرستان و اشاره به مناسبتهای پیش رو با اظهار خرسندی ومغتنم شمردن  فرصت  نشست مشترک خبری ومطبوعاتی شهرداری وفرمانداری با حضور همه خبرنگاران واصحاب رسانه شهرستان ،با اعلام شماره تلفن همراه خود از آمادگی پیگیری وپاسخگویی به مشکلات وموضوعات مورد رصد توسط خبرنگاران خبر داد وبا اعلام محورها و جهت گیری های کلی فعالیتهای شهرداری ، گزارش  اجمالی آخرین فعالیتها،اقدامات و دستاوردهای شهرداری گلپایگان را ارائه نمود .

وی افزود : پس از جلسات تخصصی با معاونین ، مدیران و کارشناسان شهرداری و سایر صاحبنظران ، با تفکری نو و بر اساس تأکید مقام معظم رهبری ، رویکرد اساسی مدیریت جهادی را با شاخصه هایی همچون موانع کوچک را بزرگ ندیدن و عبور از آنها ، فراموش نکردن جهت و آرمان ها و اشتیاق به کار  را سرلوحه کار خود قرار دادیم  .

ایشان اتمام پروژه های نیمه تمام خصوصاً پارک بانوان ، توجه به مناطق کمتر برخوردار و حاشیه شهر و توسعه متوازن شهر ، حرکت و فعالیت بر اساس برنامه پنج ساله و چشم انداز بیست ساله، تکریم مراجعین ، ترویج فرهنگ حقوق شهروندی بر اساس محله محوری ، تسریع فرآیند های کاری ، تسهیل رفت و آمد شهری و روانسازی حمل و نقل و ترافیک، زیباسازی سیما و منظر شهری و فراخوان طرح ها و المان های شهری در پنج حوزه ایثار و شهادت ، اخلاق و کرامت های انسانی – علما ، مشاهیر بزرگان ، فرهیختگان و خیرین – آثار و جاذبه های تاریخی و هویتی و سنگ نگاره ها – صنایع دستی و مشاغل بومی (نظیر  فرش ، منبت )– تولیدات و محصولات گلپایگان (همانند لبنیات ، کباب و سوغات گلپایگان)وهمچنین تعیین تکلیف وضعیت ترمینال شهر ، ساخت مجتمع چند منظوره فرهنگی – هنری و راه اندازی واحد       سرمایه گذاری و جذب مشارکت های مردمی را از مهمترین محور ها و جهت گیری های آتی شهرداری گلپایگان معرفی کرد .

وی ضمن نویداستفاده از تمامی ظرفیت ها و توانمندی های شهر و گلپایگانی های ساکن شهرستان ، تهران و سایر شهر ها و حتی خارج از کشور، از خبرنگاران درخواست نمود تا در امر اطلاع رسانی موضوعات شهری خصوصاً معرفی ظرفیتها وجاذبه های گلپایگان ،جذب سرمایه گذار و مشارکت های مردمی و افزایش امید و اعتمادسازی در جامعه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در تبیین گام دوم انقلاب ، بامسئولین شهرستان ومدیریت شهری همکاری نمایند.

در ادامه پس از پاسخ شهردار به سوالات خبرنگاران ، دکتر حسین یار محمدیان فرماندار شهرستان با تبریک روز خبرنگار به کلیه اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان،  برلزوم  اطلاع رسانی دقیق و بهنگام اخبار اطلاعات برنامه ها و فعالیتهای شهرستان به عموم آحاد جامعه تاکید کرد . وی ضمن ارائه رئوس گزارش عملکرد فرمانداری شهرستان ، از کاهش نرخ بیکاری شهرستان ، رفع مشکلات سرمایه گذاران و صاحبان صنعت ، رشد مراکز اقامتی و بومگردی ، جوانسازی مدیران سازمان ها و ادارات و بهبود ارتباطات و حس همدلی بین آنها  به عنوان رئوس فعالیت های فرمانداری یاد کرد.

 وی با تأکید بر فعالیت میزخدمت در ادارات و نماز جمعه از برپایی نشست های خبری تخصصی با حضور ادارات مرتبط در حوزه های علمی و فرهنگی – آب ، انرژی و کشاورزی – مسائل شهری و روستایی – حوزه اقتصادی و حوزه خدماتی خبر داد.

یارمحمدیان درپایان سخنان خود  برلزوم تأمین مکانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای خبرنگاران تاکیدنمود.

در پایان نشست خبری از خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان ،توسط فرماندار و شهردار گلپایگان با اهدای هدیه و لوح،  تقدیر شد .

روابط عمومی شهرداری گلپایگان

نمایش تعداد بازدیدها : 73

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0