دوشنبه, 31 تير 1398
عنوان : پیام تبریك شهردار گلپایگان به مناسبت روز شهرداریها(14تیر ماه)
کد خبر : ۴۷۹۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ 
ساعت : ۱۱:۵۵:۲۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری 14 تیر به عنوان روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی نشان از اهمیت و جایگاه ویژه در حوزه مدیریت شهری و روستایی بوده است که وظایف مهمی برای سازماندهی امور مختلف شهرها و روستاها برعهده دارند.

نقش شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه و آبادانی شهرها بر همگان روشن بوده که به عنوان یک نهاد خدماتی ، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری را برای پیشرفت و توسعه جوامع دنبال می کنند.و همچنین با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به همه اقشار جامعه در پیشرفت و آبادانی شهرها در تلاش هستند.

با توجه به اینکه سلامت روانی ، اجتماعی و رضایت مندی شهروندان نیازمند تلاش و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی است از این رو مدیران شهری باید با برنامه ریرزی های مستمر و دقیق ، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار کرده و فضای مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم آورند.

لذا بدینوسیله اینجانب14 تیرماه را به تمامی شهرداران و پرسنل خدوم شهرداری ها و دهیاری های کل کشور بالاخص همکاران پرتلاش خودم در شهرداری گلپایگان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توام با سعادت و سلامتی را برای این عزیزان مسئلت دارم.

 پیمان شکر زاده

شهردار گلپایگان

 


نمایش تعداد بازدیدها : 72

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0